Manager achizitii

SC E-SERVICE& COMPONENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primare:
Depozit en-gross si en-detail
Secundare:
Factureaza si incaseaza + alte activitati specifice comertului
1.Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
Opereaza in stoc miscarile de marfa
Pastreaza documentele justificative legate de stocuri
Efectueaza la cerere inventarul stocului de marfa
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei
Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
Respecta legislatia de gestiune a stocurilor
inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor

CERINTE

Cunostinte si deprinderi:
Cunoasterea unui editor de text pe calculator
Operarea cu o baza de date (SAP, Excel)
Cunoasterea unei limbi straine de circulatie
Cunoasterea pietei de produse
Cunoasterea mediului economic

BENEFICII OFERITE

Eservice & Components SRL face parte din grupul britanic de frme Eurocoin cu sediul in Marea Britanie, suntem principali furnizori de echipamente pentru industria jocurilor de noroc, vending, amuzament, sau terminale de plata si parking.
Oferim salariu fix, program fix de lucru
Luni - Vineri 09.00-17.30

Suntem lideri nationali pentru componente in industria jocurilor de noroc, vending, amuzament si terminale de plata.
Facem parte din grupul Eurocoin Ltd cu sediul central in Londra, GB.