GENERALIST RU

SC PROCER COMPANY SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se adreseaza persoanelor care doresc sa debuteze sau sa evolueze in cariera in domeniul resurselor umane si sa preia o serie de responsabilitati complexe.

Responsabilitatile postului:
- Planificarea si implementarea procesului de recrutare pentru posturile vacante (conceperea anunturilor de recutare si plasarea acestora in cele mai potrivite surse);
- Planificarea si implementarea procesului de selectie a candidatilor (contactarea candidatilor in vederea sustinerii interviurilor de selectie, a administrarii probelor de lucru si/sau chestionarlor de evaluare, intocmirea listei scurte a candidatilor);
- Planificarea si implementarea programului de instruire pentru angajatii firmei pe diverse pozitii;
- Realizara unor baze de date utile pentru gestionarea eficienta a activitatii;
- Evidenta intrarilor si iesirilor de personal;
- Realizarea unor rapoarte cu rezultatle obtinute.

Firma are sediul in Popesti Leordeni.

CERINTE

- Studii superioare finalizate, urmate de cursuri de specializare in RU sau o minima experienta in domeniu;
- Cunostinte de specialitate in domeniul RU (metode si tehnici de recrutare, selectie);
- Cunostinte operare PC (Word, Excel), Internet;
- Cunostinta de limba engleza (nivel intermediar);
- Bune abilitati de relationare interpersonala, de intervievare;
- Capacitate de analiza si structurare a informatiilor calitative si cantitative;
- Capacitate de mobilizare, organizarea propriei activitati;
- Persoana organizata;
- Responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera posibilitatea dezvoltarii de abilitati de RU, salariu fix, bonusuri pe masura performantelor.

Firma de distributie la nivel national in retelele de magazine format cash&carry si hipermarket.