GENERALIST RESURSE UMANE

GBP PRO CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sustine si dezvolta functiunea de resurse umane la nivelul organizatiei prin participarea la planificarea, implementarea si evaluarea programelor si practicilor de management al resurselor umane si al relatiilor cu angajatii.
- Desfasoara o gama larga de activitati ale functiei de resurse umane la nivelul companiei, din urmatoarele zone functionale:
- Recrutare si selectie
- Managementul performantei
- Training si dezvoltare de personal
- Sanatate si securitate in munca
- Relatii de munca
- Contribuie la actualizarea fiselor de post sau la crearea fiselor de post pentru pozitii noi
- Contribuie la crearea, imbunatatirea si implementarea porcedurilor si programelor de resurse umane
- Participa la monitorizarea relatiilor de munca in companie; participa in investigatii, anchete disciplinare; asigura mentinerea documentatiei necesare.
- Intocmeste diferite situatii si rapoarte de personal.

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta in resurse umane minim 2 ani
- Cunoasterea proceselor si procedurilor de resurse umane
- Familiarizare cu tehnicile de recrutare-selectie personal
- Cunostinte bune de legislatia muncii
- Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului (MS Office, programe de admnistrare personal)
- Cunostinte limba engleza, nivel peste mediu.
- Persoana responsabila, organizata, orientata catre rezultate, avand capacitatea sa lucreze cu termene precise
- Bune abilitati de comunicare si relationare (intern si extern); abilitatea de a lucra cu oamenii
- Capacitatea de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, care se va discuta pe parcursul procesului de recrutare.
Numai candidatii selectati vor fi contactati !

Clientul GBP PRO CONSULTING este o importanta companie multinationala din domeniul farmaceutic