GENERALIST HR

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutare:
- Screening CV-uri, selectarea candidatilor care indeplinesc cerintele angajatorului
- Contactarea acestora si programarea la interviu
- Sustinerea interviurilor, testare, evaluare
- Sustinerea si interpretarea testelor psihologice
- Imbunatatirea bazei de date prin surse alternative, networking, out of the box ideas
- Realizarea short-list-ului si sustinerea candidatilor in fata clientului
- Mentinerea legaturii cu candidatii pe tot parcursul procesului de recrutare si dupa

Administrare dosare personal (inregistrare CIM, actualizare dosare, emitere adeverinte , gestonarea relatiei cu ITM, etc)
Alcatuieste Regulamentul Intern, organigrama, diverse alte proceduri de RU

Se mentine la curent cu schimbarile survenite in legislatia muncii

CERINTE

- Persoana empatica, obiectiva, foarte bune abilitati de comunicare
- Experienta anterioara in cadrul unei firme de recrutare/dept HR reprezinta un avantaj
- Rezistenta la stres, capacitatea de a lucra pe mai multe proiecte simultan
- Persoana orientata catre rezultate, dinamica, pasionata de lucrul cu oamenii
- Limba engleza - avansat

BENEFICII OFERITE

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!
www.top-assistants.ro

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro