General Manager Assistant

ConSeco International S.R.L.

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Asista Directorul General in activitatile de zi cu zi
Stabileste intalniri si programari
Manageriaza importanta si organizarea apelurilor telefonice si a activitatilor de zi cu zi
Planifica si coordoneaza calatoriile de afaceri
Asigura asistenta la intalniri
Intocmeste rapoarte in Word, PP, Outlook, Excel

CERINTE

-studii superioare
-capacitati organizatorice
-abilitati de comunicare
-dinamism, atitudine pozitiva, entuziasm
-cunostinte de operare P.C. (sunt obligatorii cunostintele de Excel si Word)
-cunostinte foarte bune de limba engleza; lb franceza este un plus; de asemenea este un avantaj si cunoasterea lb germane
-domiciliu in Bucuresti
-permis categoria B

BENEFICII OFERITE

-mediul placut de lucru
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-pachet salarial atractiv

ConSeco este o companie specializata in oferirea serviciilor de marketing farmaceutic, inregistrare medicamente, resurse umane, reprezentare de companii etc.

ConSeco a fost infintata in 2001 si are parteneri din domeniile: farmaceutic, parafarmaceutic, aparatura medicala, spitale private etc.

Daca sunteti interesat in cresterea market share-ului pe piata romaneasca, ConSeco va ofera un parteneriat avantajos