GAME DEVELOPER (C#, Java, SQL) - studenti si entry-level

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti pasionat de programare si iti doresti in job in domeniul jocurilor trimite-ne cv-ul tau si ai sansa de a te alatura unei echipe tinere, dinamice si profesioniste de games developers.

Clientul nostru este originar din Franta avand biroul deschis de curand in Bucuresti.
Cautam oameni entuziasti si ambitiosi care sa detina cunostintele prezentate mai jos si care sa isi doreasca o cariera in domeniul jocurilor video, experienta profesionala nefiind obligatorie.

CERINTE

1. Client-side developer:
- C#, scripting si programare data-driven
- manipulare modele 3D
- Experienta in game development este un plus
- Experienta profesionala cu Unity3d este un avantaj important.

2. Server-side developer:
- cunostinte avansate de Java
- experienta de lucru cu Project Darkstar Server reprezinta un avantaj

3. Database developer:
- Cunostinte avansate de MySQL 5, PostgreSQL 8 si PL/PGSQL.

- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- cunostintele de limba franceza reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu tanar si profesionist;
Implicare in proiecte internationale;
Posibilitate de dezvoltare profesionala;
Pachet salarial competitiv;

Companie ce ofera servicii complete in domeniul resurselor umane.