FUNCTIONAR FACTURARE – DEPOZITARE

S.C. Color Car S.R.L. - Reprezentant Max Meyer in Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea comenzilor sosite catre firma si pregatirea lor in vederea livrarii, impreuna cu intocmirea documentelor aferente;
- raspuns promt si corespunzator la diferitele solicitari ale clientilor ( suplimentari comenzi, reclamatii, asistenta etc.)Pastrarea evidentelor comenzilor si documentelor comerciale
- Gestionarea depozitului de produse cu intocmirea documentiei aferente

CERINTE

- Minim studii medii, cele economice / superioare constituie avantaj;
- Experienta in facturare;
- Abilitati de organizare si lucrul cu documentele
- Cunostinte Word si Excell- nivel avansat;
- Persoana dinamica, placuta si cu inclinatii tehnice;
- Atentie la detalii si meticulozitate;
- Cunostinte medii de limba engleza, eventual italiana
- Spirit de echipa, atitudine pozitiva
- Personalitate energica, orientata catre rezultate
- Abilitati de comunicare si spirit organizatoric
- Disponibilitate program prelungit
- Domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant in functie de rezultate
- Posibilitatea dezvoltarii carierei
- Carte de munca

Firma Color Car este o societate cu capital integral romanesc, fiind reprezentantul brandului Max Mayer pe piata romaneasca.
Activitatea a inceput in anul 1992, reusind ca prin investitii permanente in oameni si tehnologie sa inregistram in timp o crestere constanta a cifrei de afaceri.
Avand la conducere o echipa manageriala tanara, Color Car importa si comercializeaza o gama larga de produse.
Misiunea noastra este de a sprijini succesul clientilor nostri, oferindu-le, la cel mai competitiv pret, cele mai competitive produse.