Functionar administrativ (Sofer protocol)

Avangate

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura serviciile de transport conform solicitarilor transmise de seful ierarhic, cu respectarea legislatiei rutiere;
- Pastreaza curatenia si asigura starea tehnica corespunzatoare a autoturismului, fiind obligat sa efectueze reviziile tehnice periodice precum si asigurarile necesare pentru flota de masini a companiei;
- Asigura aprovizionarea companiei cu apa si se asigura ca dispozitivele sunt in permanenta pline;
- Asigura aprovizionarea cu materiale de papetarie, protocol si alte bunuri de consum; face inventarul acestora;
- Verificarea si intretinerea birourilor si spatiilor de sedinta Avangate.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta similara anterioara minim 3 ani;
- Permis de conducere categoria B, minim 3 ani;
- Cunosterea limbii engleze se considera avantaj;
- Cunostinte MS Office si client email (Outlook) constituie un avantaj;
- Seriozitate si punctualitate;
- Fire organizata, structurata; capacitate de a urmari termene limita;
- Atentie la detalii; orientat catre rezolvarea problemelor;
- Spirit sociabil; comunicativ.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- asigurare medicala privata tip business
- masa de pranz asigurata de companie
- mediu de lucru bazat pe respect si calitate

We are one of top 5 worldwide providers of electronic software distribution solutions for the software industry.

Our vision is to be the first choice in multi-channel sales integration for the software industry.

With offices in Romania, US and China, Avangate is an international company with Romanian pedigree. Avangate means a passionate team of 70 people working for ambitious projects in an international environment. In Romania, we are listed as one of top 5 Best Employers in 2010.

Get to know us better:
www.avangate.com