Functionar Administrativ

YKK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Selecteaza furnizorii de servicii pentru intretinerea autovehiculelor companiei;
- Planifica si urmareste respectarea reviziilor si reparatiilor pentru autovehiculele companiei;
- Mentine relatia cu compania de asigurari;
- Este responsabil pentru obtinerea documentelor necesare circulatiei autovehiculelor companiei in tara si strainatate, conform prevederilor legislative;
- Activitatea de curierat in cadrul relatiilor cu autoritatile statului (Adminstratia Financiara, Banci etc.);
- Ofera suport pentru transmiterea si ridicarea corespondentei;
- Asigura aprovizionarea cu diverse materiale si consumabile;
Intocmeste rapoarte periodice privind consumul de carburanti, convorbirile telefonice, costul reparatiilor;
- Activitati de protocol.

CERINTE

- Studii medii
-Experienta intr-o pozitie administrativa de min. 1 an;
- Permis de conducere cat. B, fara evenimente, experienta in conducerea autoturismelor de min. 5 ani;
- Cunostinte de operare PC (MS Office, Internet Explorer);
- Cunostinte de limba engleza-nivel conversational;
- Persoana responsabila, politicoasa, organizata, orientata spre rezultate, onesta

BENEFICII OFERITE

- Desfasurarea activitatii intr-un mediu profesionist.
- Posibilitati de dezvoltare profesionala.

YKK Romania este lider in productia de accesorii folosite in industria textila (fermoare, capse, butoni, etc). In anul 2005, YKK Romania a deschis oficial fabrica de la Chitila, cu o capacitate mare de productie a fermoarelor, precum si flexibilitate în livrarile catre clienti. Cea mai importanta investitie a YKK Romania ramane insa cea facuta in angajatii sai. De aceea, YKK Romania este permanent interesata de recrutarea unui personal de calitate atat din punct de vedere profesional, cat si moral.