Functionar administrativ

Adevarul Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura support administrativ in vederea dezvoltarii si eficientizarii serviciilor operationale
- preia si distribuie corespondenta (intocmeste borderourile pentru posta si curierat rapid, intocmeste facturile si le expediaza)
- este responsabil pentru solutionarea cererilor venite din partea reprezentantilor si a membrilor echipei de conducere
- centralizeaza si introduce in baza de date informatiile privind comenzile contractelor pe care le are in evidenta
- verifica si actualizeaza baza de date cu informatii despre clientii companiei pentru a asigura obtinerea in timp util a unor rapoarte corecte

CERINTE

- studii medii
- promptitudine in indeplinirea sarcinilor de serviciu
- bune abilitati de comunicare, disponibilitatea de a lucra in echipa
- abilitate de a lucra eficient sub presiune si de a respecta termenele limita
- cunostinte PC - MS Office
- organizat si eficient in conditii de stres

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Posibilitati de dezvoltare profesionala
- Asigurare medicala privata gratuita

In portofoliul Adevarul Holding se regasesc ziarul Adevarul, Adevarul de Seara – cotidian gratuit, Click!, revistele Click! Pofta buna!,Click! pentru femei, Click! Sanatate, publicatiile culturale Dilema Veche si Dilemateca, Foreign Policy Romania, Forbes Romania si nu in ultimul rand colectiile de carte „100 de carti pe care trebuie sa le ai in biblioteca“, „Colectia Disney“ si “Colectia de Lux”.
Adevarul Holding este prezent si pe piata internationala, ca publisher al cotidianului ucrainean Blik si al saptamanalelor Blik Women si Blik Cooking.

Compania Adevarul Holding considera echipa sa de angajati ca o familie, ne bazam pe activitatea in echipa, recunoastere si promovare.
Pentru echipa noastra cautam: FUNCTIONAR ADMINISTRATIV