FRONT OFFICE ASSISTANT

Media City

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii superiaore absolvite
- Persoana dinamica, responsabila, serioasa;
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte operare calculator;
- Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Spirit de echipa, flexibilitate, simt organizatoric, corectitudine;
- Aspect fizic placut.

CERINTE

- Asigura suport in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare etc.;
- Preluare apeluri telefonice;
- Sustine activitatea zilnica a Directorului General;
- Distributie si clasare corespondenta;
- Primeste si indruma clientii / vizitatorii in companie;
- Asigura activitatea de receptie si protocol;
- Asigura suport pentru toate departamentele MediaCity.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului

Compania Media City a fost fondata in anul 1996 si ofera clientilor sai o gama completa de servicii imobiliare la un inalt nivel profesional.
Portofoliul clientilor care au apelat la serviciile Media City in acesti ani include companii bine-cunoscute precum CityBank, Danfoss Romania, Primaria Capitalei, Hotel Bucuresti, Automobile Bavaria, Mercedez Benz Romania, Renault Group, Romtelecom, HVB Bank.