FRONT END DEVELOPER

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o comapanie de top in industria turismului si a activitatilor online

CERINTE

* Cunostinte avansate de HTML si CSS3
* Cunostinte avansate de JavaScript (OOP)
* Experienta in LESS / SASS
* Minim 1 an experienta in Responsive Web Design (preferabil Bootstrap3)
* Cunostinte minime de Code Versioning (Git)
* Engleza fluent (vorbit / scris)
* Experienta in AngularJS
* Automatizare de Workflow cu Grunt
* Familiaritate cu unelte precum Photoshop, Fireworks sau Gimp

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant in functie de experienta candidatului

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV la candidati@activrecruitment.ro, cu mentiunea Front End Developer

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!