FRONT-DESK OFFICER

Frigotherm Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine contactul cu clientii firmei si r¿spunde solicit¿rilor acestora;
- organizeaz¿ si realizeaz¿ activit¿ti de logistic¿ intern¿;
- gestioneaz¿ si elaboreaz¿ corespondent¿ de afaceri (fax, email, tel).

CERINTE

- studii medii/superioare tehnice (constitue un avantaj);
- experient¿ în activit¿ti administrative;
- cunostinte bune de limba englez¿;
- cunostinte Microsoft Office;
- abilit¿ti excelente de planificare si organizare;
- excelente capacit¿ti de comunicare si relationare;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- capacitate de concentrare pe priorit¿ti;
- spirit de echip¿;
- initiativ¿;
- confidentialitate;
- permis conducere cat. B (constitue un avantaj);
- domiciliul în cartierele Militari, Drumul Taberei sau în comunele Ciorogârla, Chiajna, Domnesti, Clinceni (constitue un avantaj).

BENEFICII OFERITE

- se asigura transport.

Activitatea societatii se desfasoara in domeniul tehnicii frigului : import, distributie nationala, montaj instalare, service.
Societatea este in plina dezvoltare si extindere la nivel national.