Front desk representative

Centrul Medical Bellanima

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere / responsabilitati:
- Gestioneaza relatiile cu clientii si potentialii clienti ai clinicii;
- Interactioneaza cu clientii in cadrul centrului oferind informatii, inregistrand programari sau operand incasari;
- Gestioneaza corespondenta si alte documente interne;
- Asigura fluxul de documente necesare derularii corecte a activitatii;
- Asigura aprovizionarea centrului cu materialele/rechizitele necesare desfasurarii activitatii.

CERINTE

- Student sau proaspat absolvent al invatamantului superior;
- Experienta intr-un post similar nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj;
- Corectitudine si seriozitate;
- Punctualitate;
- Atitudine principiala in relatiile cu oamenii.

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru deschis si prietenos si posibilitati de dezvoltare in cadrul echipei.

Bellanima este un centru de psihologie, psihoterapie si psihiatrie care ofera clientilor sai servicii personalizate, la standarde internationale. Este reprezentant national pentru Romania al European Depression Association (EDA), desfasurand actiuni de psihoeducatie si anti-stigmatizare, precum si partener academic, de cercetare si practica cu Sigmund Freud University (Austria).