FRONT DESCK ASSISTANT

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluare apeluri telefonice si directionarea acestora catre departamentele solicitate;
Primirea, inregistrarea si distribuirea corespondentei;
Expediaza documente emise de companie;
Tine legatura cu anumiti furnizori de servicii (telefonie, depanare copiatoare, intretinere calculatoare, providerul de internet etc;
Emite comenzi de birotica furnizorului si le distribuie la cerea personalului;
Alte sarcini specifice postului de Front Desk.

CERINTE

Absolvent studii medii sau superioare;
Avantaj experienta pe un post similar;
Cunostinte bune MS Office, Internet;
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana deschisa, sociabila, usor adaptabila, dornica sa inteleaga si sa se implice in activitatea societatii.

BENEFICII OFERITE

- Salariul lunar este de 1300 RON;
- In perioada de proba salariul NET este de 1200 RON.
- Programul de lucru este L-V, 9,00-17,30. Sambata o data la 2 saptamani interval 10-14.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE MULTINATIONALA CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE LEGUME FRUCTE.
Locatia companiei este in sector 3. Bucuresti (ZONA PIATA ALBA IULIA).

MODALITATE DE INSCRIERE:

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.