Frigotehnist

QUANTUM CONSULTING & MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- executa lucrari de service si intretinere a instalatiilor si echipamentelor frigorifice;
- repara utilajele aflate in garantie si post-garantie;
- pune in functiune si intretine echipamentele;
- verifica calitatea lucrarilor executate inainte de predarea acestora, astfel incat sa corespunda instructiunilor de intretinere;
- raspunde de calitatea lucrarilor executate, atat din punct de vedere functional cat si estetic;
- completeaza fisa de lucru aferenta fiecarei lucrari.

CERINTE

- studii medii (de specialitate, in domeniul frigului artificial);
- foarte bune cunostinte in domeniul electric si mecanic, in special pentru echipamente frigotehnice;
- experienta de 3-5 ani in activitati de montaj si service instalatii frigorifice;
- responsabilitate, spirit de echipa;
- capacitate de organizare eficienta a timpului de lucru;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- prime de sarbatori;
- mediu de lucru profesionist.

Companie de consultanta in domeniul imobiliar cu activitate pe plan intern si international.