FRANTA DULGHERI CONSTRUCTII

DYNAMIQUE-PSYCHO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinetul DYNAMIQUE-PSYCHO specializat in selectionarea si plasarea fortei de munca in Franta, in numele clientului sau GCC, importanta societate din domeniul constructiilor recruteaza :

DULGHERI CONSTRUCTII

CONDITII :
• Post de lucru in Franta, munca in echipa pe santier
• Lucru cu echipament greu : betoniera, vibratoare electrice si pneumatice, centrale de beton
• Salariul in functie de experienta

CERINTE

• Experienta de minim 5 ani, cunoasterea temeinica a tehnicilor traditionale si moderne
• Pregatire minima de nivel scoala profesionala in domeniul zidarie/dulgherie/beton armat

BENEFICII OFERITE

Detaliile legate de cazare si masa se discuta la interviu direct cu angajatorul, in Bucuresti, in prezenta unui translator, la o data ce va fi comunicata in timp util.

Transportul pina in Franta este asigurat de catre angajator.

NU percepem comision candidatilor sau celor recrutati.
07 23 32 54 94 / 07 49 62 28 57

Creat in 2000, cabinetul este specializat in gestiunea HR: recrutari, bilanturi de orientare profesionala, coaching, formare in dezvoltarea personala (comunicare, management). Activitatea se desfasoara atat in sediul principal de la Paris cat si in alte patru puncte din regiunea pariziana, la Nantes si la Bucuresti.