FoxPro Programmer

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Mentine si dezvolta proiecte existente in departamentul de IT;
¿ Redacteaza documentatia pentru proiectele realizate;
¿ Asigura suport si training utilizatorilor interni daca este necesar;
¿ Orice alte sarcini stabilite de superiorul direct.

CERINTE

¿ Absolvent studii superioare (sau student in an final) ¿Automatica, Calculatoare / Cibernetica;
¿ Experienta in lucrul cu sisteme de baze de date Microsoft SQL Server;
¿ Cunostinte programare in limbaj Fox Pro
¿ Cunostinte de Linux si tehnologia Dot Net, constituie un avantaj;
¿ Abilitati de a lucra sub presiune;
¿ Spirit de echipa.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]