Fotomodel

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistent Manager Companie domeniu IT

- oferta de munca este serioasa se doreste angajarea unei doamne cu clitati fizice deosebite si inteligenta intrucat va fi interfata cu clientii colaboratorii se doreste o persoana deschisa sociabila care sa determine un feed-back pozitiv

- Asigura prin tinuta impecabila, atitudine si charm relatia cu clientii colaboratorii, toate departamentele din cadrul companiei
- Asigura cu profesionalism activitatile de secretariat si protocol
- Mentine o atitudine pozitiva orientata spre solutionarea problemelor

CERINTE

- Cunostinte pachet Office
Limba engleza nivel avansat

Calitati personale:

- simt al umorului
- fire deschisa, sociabila cu calitati de leadership
- organizata, punctuala
- creativa, orientata spre solutii
- spirit de initiativa
- atitudine "wanna do "
- diplomatie
- calitati morale

Oferta salariala: 350 Euro

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.