Formator - utilizare Ms Office si programe educationale

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte generale IT software, experienta lucru Windows min 4 ani pentru a putea preda notiunile de baza

Aspect fizic placut/initiativa/autonomie in decizii/ prestanta/seriozitate/ dorinta de afirmare si promovare

Student/studenta automatica, electronica, cibernetica capabil de a controla situatia intr-un grup de training de 10-15 persoane

Preferabil persoane convingatoare,cu inclinatii spre customer service / lucrul cu oamenii, cu dorinta de a-i ajuta pe altii, de a avea rabdare si tact in a acorda explicatii

CERINTE

Disponibilitate de certificare ca Formator timp de 2 saptamani.

Training si introducere de date pentru o platforma de gestiune, la beneficiarii din judet si tara

Intocmirea completa a documentatiei aferente

Disponibilitate de deplasari si raportari periodice

BENEFICII OFERITE

Proiect limitat la 2 ani de implementare.

Salarizare negociabila in functie de experienta.

Vor fi contactati doar primii candidati selectati, uzual pana la 5% din totalul aplicantilor.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare