Formator Tehnic Dacia - Renault - Nissan

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Concepe si adapteaza structura si continutul cursurilor tehnice;
Sustine sesiunile de formare legate de toate aspectele tehnice;
Se informeaza continuu asupra proiectelor, evolutiei produselor si a tehnologiei in domeniul sau de activitate;
Participa la actiunile de formare formatori organizate de Dacia, Renault Academy sau Nissan Europa, pentru cresterea competentelor in domeniu;
Acorda asistenta noilor formatori din echipa pentru atingerea nivelului de competente fixat si integrarea rapida a acestora in echipa de formatori tehnici;
Realizeaza evaluari ale programelor de formare si le analizeaza impreuna cu managementul direct, propunand teme de imbunatatire.

CERINTE

Absolvent (a) de studii superioare: Autovehicule Rutiere, Mecanica sau FILS;
Foarte bune cunostinte de limba franceza si limba engleza;
Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Word, Excel);
Abilitati pedagogice pentru transmiterea cunostintelor;
Excelenta capacitate de comunicare si de animare a unui grup.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru international;
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Pachet salarial competitiv;
Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.