Formator curs Competente informatice

Next Business Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sustinerea programului de formare Competente informatice: MS Windows, MS office – cu accent pe programul MS Excel, Internet Explorer
- Pregatirea si aplicarea exercitiilor practice
- Pregatirea si aplicarea exercitiilor teoretice
- Evaluarea cursantilor si intocmirea raportului de training

CERINTE

- Cunostinte limba engleza
- Formator certificat ANC
- Experienta in sustinerea programelor de formare
- Cunostinte operare calculator (pachetul MS Office) – nivel avansat, dovedite prin diploma licenta/master/curs formare profesionala.
- Disponibilitate de lucru in intervalul orar 08.30 – 16.30, L-V
- Disponibilitate de lucru la sediul clientului

BENEFICII OFERITE

- Decontare transport

S.C. Next Business Consulting S.R.L. este o societate cu răspundere limitată înființată în 2008 și a care activează în domeniul consultanță în accesarea de fonduri nerambursabile și business development.
Pentru a acoperi în întregime nevoile clienților noștri, independent de tipul și mărimea acestora, oferim servicii diversificate, cum ar fi:
- Servicii de consultanță în accesarea de fonduri nerambursabile;
- Servicii de consultanță în afaceri – business development;
- Servicii de formare profesională;
- Servicii de consiliere și orientare în carieră;
- Servicii de asistență tehnică.