Formator Comercial Dacia - Renault - Nissan

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Concepe si adapteaza suporturile pedagogice, in vederea sustinerii formarilor pentru personalul din retelele Dacia, Renault si Nissan din Romania;
Concepe, traduce si pregateste suporturile pedagogice, documentele si informatiile specifice, pentru actiunile de formare comerciala pe care le difuzeaza;
Participa la actiunile de formare de formatori organizate de Dacia, Renault Academy sau Nissan Europa, pentru dezvoltarea competentelor in domeniul sau;
Realizeaza evaluari ale programelor de formare pe care le desfasoara, analizeaza rezultatele si propune solutii pentru imbunatatire;
Participa la reuniunile de lucru ale "grupurilor de lansare comerciala" a vehiculelor noi din gamele Dacia, Renault si Nissan, si se informeaza asupra noilor proiecte care vor necesita actiuni de formare;
Acorda asistenta noilor formatori din echipa pentru atingerea nivelului de competente fixat si integrarea rapida a acestora in echipa de formatori comerciali.

CERINTE

Absolvent (a) de studii superioare tehnice sau economice;
Experienta in domeniul auto reprezinta un avantaj;
Foarte bune cunostinte de limba franceza sau limba engleza;
Abilitati pedagogice in transmiterea cunostintelor;
Excelenta capacitate de comunicare si de animare a unui grup.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru international;
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Pachet salarial competitiv;
Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.