Fordítóiroda franchise partner/ROMÁNIA - TRADUCERI

Translation Europe Fordítóiroda Hálózat

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fordítóiroda hálózatunk Románia területén franchise partnert keres.
Az ideális jelölt bevált üzleti know-how alapján folyamatos szakmai támogatás és segítségnyújtás mellett tevékenységét önállóan végzi Románia területén.

Feladatok:
- romániai megrendelések, fordítási/tolmácsolási projektek önálló lebonyolítása,
nyomon követése, adminisztratív feladatok ellátása
- megrendel¿i kör folyamatos b¿vítése
- kapcsolattartás és együttm¿ködés a hálózat más irodáival
- havi jelentések készítése

CERINTE

- fels¿fokú végzettség
- magyar és a román nyelv anyanyelvi ismerete
- 1 - 3 éves angol nyelv¿ fordítási tapasztalat, fordítási / fordítói terület ismerete
- precíz, agilis, elkötelezett személyiség, önálló munkavégzés

BENEFICII OFERITE

- folyamatos szakmai támogatás és segítségnyújtás
- teljes üzleti know-how
- teljes marketing támogatás
- egységes megjelenés
- függetlenség, biztos jövedelemforrás

DESCRIEREA FIRMEI

Fordítás, tolmácsolás, fordító- és tolmácsszolgáltatás.