FLORARIA TRIAS ANGAJEAZA GESTIONAR PRISMA

trias amway

Job expirat

RESPONSABILITATI

Florăria Tria's angajează personal pentru 2 posturi de lucrător comercial pentru punctele de lucru din Prisma - Corbeanca si Militari-Apusului.
Responsabilități: vanzarea produselor firmei, întreținerea magazinului, gestionarea stocului și a actelor de magazin.

CERINTE

Experienta in vanzari sau in lucrul cu publicul de minim 3 ani, experienta minima in contabilitate primara (facturi chitanțe, rapoarte zilnice de magazin etc.). Cautam o persoana ordonata în lucru și în gandire care sa știe sa atragă clienții printr-o comunicare potrivita.
Trebuie sa lucreze bine în echipa.
Studii minime solicitate: liceul

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 1000 de lei in prima luna (proba+pregatire) si 1200 de lei ulterior. Programările la interviu se fac exclusiv telefonic la numărul 0751.136.426 - Director Ciprian Saplacan. Se accepta programări in intervalul orar 10-13 pana pe data de 25 martie 2011 inclusiv. Orice solicitare ulterioara nu va fi luata în considerare.

DESCRIEREA FIRMEI

magazine florarii