Flasher / Designer web

ROM NET

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu ce ne vei ajuta ca parte din echipa:

- creatia / conceptia grafica pentru site-uri web, bannere si prezentari flash
- realizarea si implemetntarea template-urilor html
- executarea operatiunilor de tip DTP (prelucrare imaigni, animatii) pentru proiectele companiei

CERINTE

Ce calitati / abilitati ne dorim de la noul coleg:

- in primul rand sa fii pasionat de web design si sa dai dovada de creativitate
- experienta de lucru minim 2 ani cu Photoshop si Flash; constituie un atu cunostiinte de Corel, Illustrator sau alte programe de grafica
- cunostintele de CSS si HTML - vor fi un avantaj pentru colaborarea cu departamentul de programare
- cunostiinte de limba engleza - te vor ajuta sa intelegi cerintele clientilor nostri din multinationale
- comunicativ si cu spirit de echipa
- atentie la detalii pentru ca suntem exigenti

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

- Salariu motivant + bonusuri de performanta
- Asigurare medicala
- Mediu de lucru placut si flexibil
- Proiecte interesante

ROM NET este una dintre primele agentii specializate pe servicii web, ce activeaza pe piata inca de la inceputurile Internetului in Romania, din anul 1997.
Agentia ofera servicii full service pentru domeniul online: dezvoltare site-uri, marketing online, SEO, publicitate online, consultanta.

Mai multe detalii pe www.romnet.ro