Flash/Web Designer

CATAVENCU S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizare bannere animate in Flash
- realizare layout pagini web (fara html)
- conceptie logo-uri

CERINTE

-absolvent sau student in cadrul unei facultati din domeniul artistic sau tehnic
- experienta anterioara in cadrul unei organizatii (inclusiv de tip studentesc)
- cunostinte bune Flash, Photoshop
- cunostinte la nivel mediu HTML, CSS
- cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze
- calitati: seriozitate si corectitudine

BENEFICII OFERITE

Mediu foarte dinamic, cu posibilitati mari de dezvoltare profesionala

Grupul Realitatea-Catavencu editeaza publicatiile Academia Catavencu, Cotidianul, Money Express, Business Standard, Investitii si Profit, Bilant, Le Monde Diplomatique, Idei in Dialog, reteaua 24 FUN, Tabu, Superbebe, Psihologia azi, J\'adore, IQads, Bucataria pentru Toti si Aventuri la Pescuit; televiziunile Realitatea TV si Money Channel; reteaua de radio Guerrilla; agentia de stiri NewsIn si reteaua in-store advertising Monopoly TV. www.gruprc.ro