Flash developer

IT Global Resources Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Munca in echipa cu graficieni, designeri şi programatori 3D
• Utilizare diverse CMS-uri
• Implementarea de site-uri Web dinamice
• Cunostinte SEO / SEM

CERINTE

Profilul dvs.:

Simt dezvoltat pentru grafica
Cunostinte bune de programare Actionscript 3.0 / 2.0
Cunostinte bune Adobe Flash
Stapanirea programului Photoshop, Corel, Illustrator
Experienţa cu XML şi comunicare client-server
Cunoştinţe de HTML / CSS / JavaScript / PHP / MySQL constituie un plus
Abilităţi bune de limba engleza, atât scris cat si vorbit
Munca în echipă şi creativitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu in functie de experienta
Mediu de lucru placut
Colectiv tanar

IT Global Resources Management is part of the SHS-G Swiss holding, which is the true specialist when it comes to developing quality custom software. Since 1992 we are an important name in Switzerland and Germany, with over 110 clients served in the long term, with real power.