Firma web-design angajam colaboratori promovare si vanzare

Sata Tech

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica potentiali clienti/parteneri si initiaza procesele de vanzare;
- efectueaza vizite la clienti/parteneri pentru prezentarea produselor, serviciilor oferite;
- creeaza si dezvolta relatii cu clientii/partenerii companiei;
- intocmeste rapoarte de activitate;

CERINTE

- domiciliul stabil in orasele de lucru;
- persoana ordonata, cu capacitate de planificare;
- disponibilitate la program si pentru deplasari;
- cunostinte bune calculator, internet;
- aspect prezentabil, business;
- cunostinte bune de gramatica romana - obligatoriu;
- experienta in relatii cu publicul - obligatoriu;
- experienta in lucrul cu contracte, facturier, chitantier;

***carnet de conducere, masina personala - avantaj***

Candidatul ideal: persoana cu experienta in lucrul cu cataloage de firme, portofoliu de firme, cu experienta in prezentarea si promovarea de produse si servicii.

BENEFICII OFERITE

- comision, telefon de serviciu;
- program flexibil;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere.
- se vor discuta in cadrul interviului; in prima etapa se va colabora in regim de colaborare (respectiv comision din vanzarile realizate

Sata Tech este o firma de web design din Sf.Gheorghe, România care vă oferă servicii de calitate la preţuri optime. Serviciile noastre au întotdeauna în prim-plan cerinţele clientului şi respectarea termenelor. De asemenea, suntem in permanenţă preocupaţi de implementarea ultimelor tehnici pentru a adauga site-urilor noastre funcţionalitati sporite, alaturi de un design de calitate.