Financial Sales Consultant

LPH Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea telefonica a clientilor si prezentarea oportunitatilor financiare
- Oferirea de consultanta financiara si suport clientilor;
- Monitorizarea activitatii de tranzactionare pe conturile aflate in administrare;
- Monitorizarea constanta a stirilor importante de pe pietele financiare
- Atingerea target-urilor de vanzari;

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere;
- Mod de gandire orientat spre clienti;
- Limba engleza la nivel mediu;
- Experienta relevanta in vanzari;
- Orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic;
- Training specializat;
- Perfectionare continua si posibilitati de promovare
- Pachet salarial atractiv si bonus bazat pe eficienta si efort

UFXMarkets este un broker online pentru industria de tranzactionare a valutelor care se specializeaza de asemenea in comercializarea de bunuri, contracte pe diferenta si indici. Compania a fost infiintata in 2007 si este alcatuita dintr-o echipa de profesionisti si experti din domeniul finantelor care au o experienta cumulata de peste 50 ani in industria de tranzactionare a valutelor.