Financial Development Advisor

eVolution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului

- Activitate europeana moderna (aliniere la programele europene);
- Promovare / intermediere / marketing / vanzare de produse financiare destinate persoanelor fizice si juridice;
- Analiza necesitati si posibilitati financiare;
- Identificarea de noi clienti si parteneri;
- Identificarea de noi oportunitati de afaceri;
- Asigurarea de service de calitate pentru clienti;
- Formarea si intretinerea de relatii pe termen lung cu clientii si partenerii;
- Formarea si educarea propriei echipe;
- Atingerea obiectivelor de afaceri propuse.

- Se adreseaza tuturor celor care vor sa-si imbunatatasca situatia financiara (studenti, absolventi, angajati, oameni de afaceri, pensionari);
- Promoveaza programe financiare si de afaceri cu ajutorul carora oamenii isi pot diminua sau chiar elimina datoriile, pot obtine venituri mari care pot genera acumulari financiare, isi pot crea rezerve financiare pentru familie, educatie, calatorii, pensie, afaceri proprii, investitii, etc.;
- Ajuta la multiplicarea / completarea / inlocuirea surselor actuale de venit;
- Ofera o alternativa la veniturile prezente;
- Colaborare / Parteneriat - Angajare doar cu contract de mandat, venituri pe baza de comisioane si bonusuri substantiale (fara carte de munca, fara salariu fix).

CERINTE

- Experienta profesionala de min. 5 ani in orice domeniu constituie un avantaj;
- Experienta anterioara in intermediere / promovare / marketing / vanzari de produse financiare constituie un avantaj;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, negociere;
- Foarte bune abilitati de analiza si planificare;
- Personalitate puternica;
- Valori personale profunde si stabile;
- Dorinta de cunoastere si educatie;
- Gandire pozitiva;
- Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii;
- Orientat spre construirea unei cariere;
- Focalizat pe atingerea obiectivelor;
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii;
- Perseverent;
- Ambitios;
- Creativ, cu initiativa;
- Dinamic, energic;
- Cunostinte de operare PC - Microsoft Office;
- Optimist, psihic excelent, stare de sanatate impecabila;
- Capacitate de identificare si valorificare potential business si oportunitati;
- Capacitate de autoanaliza si introspectie;
- Seriozitate, punctualitate;
- Tinuta business;
- Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti sau angajatori;
- Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare.

BENEFICII OFERITE

- Educatia si experienta specifica se capata in cadrul companiei;
- Programe de training adaptate fiecarui nivel de cariera;
- Venituri lunare de 300-500 Euro pentru o implicare part-time (20-30 ore / saptamana) asigurate prin finalizarea contractelor;
- Venituri lunare de 1.000-1.500 Euro pentru o implicare full-time (40-50 ore / saptamana) asigurate prin finalizarea contractelor;
- Venituri lunare nelimitate pentru activitate de cariera;
- Venituri reziduale pentru activitate de top management;
- Avansare in functie de performanta;
- Evolutie dinamica in cariera;
- Promovare raida la nivel de management;
- Program flexibil (part-time / full-time);
- Posibilitate de a lucra individual, intr-o echipa proprie de elita, tanara, dinamica, flexibila sau in top management;
- Licentiere internationala in consultanta financiara;
- Alte comisioane si bonusuri atractive, premii, calatorii si vacante internationale, acces la cluburi exclusiviste, toate acestea in functie de performanta;
- Planuri de cariera care asigura dezvoltarea profesionala in consultanta financiara.

Companie germana de top, lider pe piata europeana in consultanta financiara, avand ca parteneri grupuri financiare de prestigiu, continuam extinderea serviciilor de consultanta in Romania prin programe financiare si de afaceri cu ajutorul carora oamenii isi pot diminua sau elimina datoriile, isi pot achita creditele, pot obtine venituri mari care pot genera acumulari financiare, isi pot crea rezerve financiare pentru familie, educatie, calatorii sau pensie, pot investi.