FINANCIAL ADVISER

anca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin consultanta financiara personalizata si prin oferirea unor solutii eficiente pentru clienti.

Service-area contractelor si asigurararea relatiei clientilor cu compania.

CERINTE

- studii superioare (un avantaj il constituie studiile in domeniul financiar sau socio uman)
- experienta in domeniul consultantei sau a vanzarii consultative
- orientat catre realizarea obiectivelor si catre succes
- dorinta de perfectionare continua si dezvoltare a carierei

BENEFICII OFERITE

Venit: 400 E
Bonus-uri de performanta
Programe complexe de training in functie de nivelul de performanta
Pachet non salarial format din abonament de sanatate, card benzina, asigurare de viata si accident- de la un anumit nivel de performanta.
*posibilitate de avansare dupa evaluarea primului trimestru de activitate.

consultanta financiara si construirea unor programe financiare personalizate pentru persoane fizice si juridice