Finance & Accounting

SC TECHNOTRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarire plati/incasari, interne si externe;
- Emitere facturi si alte documente contabile;
- Realizarea de diverse situatii;
- Relatia cu departamentele: Vanzari, Productie si Ofertare;
- Evidenta primara contabilitate.

CERINTE

- Cunoasterea la perfectie si experienta in lucru cu programul Microsoft Excel si a restului programelor din pachetul Office la nivel mediu;
- Studii medii sau universitare (posibil si student) de specialitate;
- Capacitate organizatorica;
- Spirit comunicativ;
- Rezistenta la stres;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Domiciliul in BUCURESTI.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra si part-time sau angajament full time, 5 zile pe saptamana, 8 ore pe zi.
- Se acorda pauze de relaxare la fiecare ora.

Executam tubulatura metalica pentru sisteme de ventialatie si aer conditionat, si distribuim utilaje folosite in industria HVAC.