Fii propriul tau sef! Coordoneaza propria ta echipa!!!

SC CONSULTING DANA GOLD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

CERINTE

ATRIBUTII:
-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

Persoanele interesate vor fi contactate in maxim 2 zile si vor primi gratuit, personal sau prin posta, pachetul de inscriere AVON, continand brosuri si materiale explicative.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor la domiciliu in 48 ore;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.

CADOURI (INCEPAND CU PRIMA COMANDA)
Nivelul 1
Valoarea totala a comenzilor:
minim 130 lei Premii:

agenda Hello Tomorow
2 Brosuri gratuite
1 set surpriza de produse de machiaj cu 70% reducere

Nivelul 2

minim 170 lei Premii:

perle pt.bronzat
70% discount la achizitionarea unui set surpriza de ingrijire a corpului

Nivelul 3

minim 210 lei Premii:

un parfum Little Black Dress - 30ml
discount de 40% la cumpararea a maxim 10 Brosuri
70% discount la achizitionarea unui set surpriza
Nivelul 4

minim 270 lei Premii:

ceas de mana cu design floral

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de coordonare vanzari produse cosmetice