Field sales representative

Power Systems Rom

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigura promovarea produselor si serviciilor firmei (ofertare, negociere, promovare, vanzare) in tara prin deplasari directe la potentialii clienti sau la cei existenti;
• Mentine relatia cu clientii prin telefon si e-mail;
• Efectueaza operatiunile de vanzare si procesare comenzi catre acestia de la sediul companiei;
• Asigura gestionarea eficienta si cresterea portofoliului de clienti, prin cresterea numarului acestora si a volumului de vanzari.

CERINTE

• Experienta de minim 1 ani in vanzare/ distributie de produse din domeniul electric
• Buna cunoa¿tere a tehnicilor de vanzari si abilitati de negociere
• Cunoasterea produselor de electroalimentare reprezinta un avantaj
• Capabilitate de invatare a noilor produse
• Diploma universitara tehnica de preferinta din domeniul electric
• Cunostinte foarte bune de utilizare PC
• Excelente abilitati de comunicare scrisa si orala in romana si engleza
• Capacitate de a indeplini taskuri multiple si de a lucra in echipa
• Implicare, atitudine proactiva
• Permis de conducere categoria B
• Disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, training, lucrul intr-o echipa tanara, dinamica, posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung, masina de serviciu.

POWER SYSTEMS ROM este o companie dedicata sistemelor de electroalimentare de mica si mare putere promovand solutii tehnice de varf in acest domeniu. Pachetul complet de servicii oferite de firma noastra include: elaborare solutii tehnice, livrarea si instalarea echipamentelor, productia de tablouri electrice, executie cablare electrica, service garantie si postgarantie. Solutiile de securizare a furnizarii energiei electrice se bazeaza pe echipamente furnizate de companii cu renume din Franta si Italia.