Field Manager- BTL

Wave Division

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea Project Managerilor/reprezentantiilor in teritoriu;
Realizeaza vizite pe teren la nivel local si national;
Initiaza si mentine relatii cu personalul magazinelor in vederea bunei functionari a activitatii;
Respecta si gestioneaza fiecare buget dat, specific pentru fiecare proiect;
Se implica activ alaturi de departamentul de Recrutare in procesul de recrutare si formare a echipelor de Field ;
Analizeaza lunar evolutia interna a personalului din subordine si o raporteaza catre Operational Director;
Dezvolta si implementeaza proceduri clare si eficiente de controlul calitatii pentru Departamentul Field, in conformitate cu standadele si asteptarile clientilor ;
Dezvolta instructiuni, formate de raport si conditiile de calitate pentru merchandiseri si promoteri, in vederea asigurarii unei implementari impecabile.

CERINTE

absolvent studii superioare;
- experienta minim 3 ani in domeniul BTL;
- experienta in coordonarea si gestionarea proiectelor(Project Manager, Field Manager -avantaj);
- o buna cunoastere a managementului pe proiect;
- cunoasterea limbii engleze nivel avansat;
- cunostinţe solide de operare PC (Word, Excel, navigare internet)
- cunostinte de gestionare si operare bugete;
- capacitate de lucru in echipa, capacitate de organizare;
- abilitati de lucru cu termene limita;
- simtul responsabilitătii.
- atentie la detalii
- carnet auto catg. B

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

-se ofera posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist precum si un pachet salarial atractiv;
-masina de serviciu

Wave Division este o companie formata din profesionisti specializati in marketing in-store. Cu mai bine de 9 ani de experienta pe piata din Romania si proiecte la care au participat peste 12 milioane de consumatori, putem spune ca stim sa ne facem meseria. Promotii de vanzari, Merchandising, Evenimente, Sampling, Mystery Shopping, Productie de POSM - trebuie sa excelezi in toate aceste domenii. Dar nu-ti fa griji. Ai ajuns unde trebuie. Exploreaza site-ul nostru si vei intelege.