Field Coordinator - Quantitative Department

Isra Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- intretinerea si dezvoltarea retelei de operatori de interviu;
- realizarea training-urilor periodice pentru operatorii de interviu;
-coordonarea echipei de coordonatori zonali;
- coordonarea activitatii de colectare a datelor in teren;
- verificarea datelor colectate;
- realizarea situatiei zilnice cu privire la activitatea de intervievare si colectare a datelor.

CERINTE

-absolvent(a) studii superioare, preferabil sociologie sau marketing;
-experienta in marketing research constituie un avantaj;
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- foarte buna capacitate organizatorica;
- capacitate de administrare a resurselor umane si materiale;
- responsabilitate;
- capacitatea de a lucra sub stres, cu termene limita si respectarea acestora.

BENEFICII OFERITE

Alaturandu-te echipei noastre:
- vei gasi suport pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul companiei;
- vei primi certificate care sa ateste experienta dobandita prin activitatile la care participi;
- vei beneficia de un sistem de recompensare pe masura performantelor tale;
Te poti adresa echipei noastre direct, deschis, oricand si vei primi raspunsul nostru imediat.

DESCRIEREA FIRMEI

Marketing Research
ISRA Center este o companie organizata astfel incat sa ofere posibilitatea dezvoltarii sale odata cu angajatii sai.
Echipa companiei ISRA Center constituita din specialisti dispunand de o experienta nepretuita in domeniul cercetarii de piata, ofera prin flexibilitate, dinamism si dedicare solutii de succes garantate.
A fi primul, a fi cel mai bun si a fi profitabil sunt principiile de baza ale managementului nostru.
Succesul echipei coordonata de un management eficient este masurat prin rezultatele creativitatii, autonomiei si abilitatii de a descoperi noi solutii, de a dezvolta noi idei si de a oferi noi servicii.