Field Coordinator - Qualitative Department

Isra Center Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- intretinerea si dezvoltarea retelei de operatori de interviu;
- realizarea training-urilor pentru fiecare proiect pentru operatorii de interviu;
-coordonarea echipei de coordonatori zonali pentru studiile calitative;
- coordonarea activitatii de colectare a datelor in teren;
- coordonarea activitatii de verificare a datelor din teren;
- organizarea focus-grupurilor si interviurilor in profunzime;
-realizarea selectiei respondentilor pentru
focus-grup/interviu in profunzime;
- realizarea de rapoarte zilnice privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- absolvent(a) studii superioare, preferabil psihologie, sociologie sau marketing;
- experienta in marketing research constituie un avantaj;
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- foarte buna capacitate organizatorica;
- capacitate de administrare a resurselor umane si materiale;
- responsabilitate;
- capacitatea de a lucra sub stres, cu termene limita si respectarea acestora.

BENEFICII OFERITE

Alaturandu-te echipei noastre:
- vei gasi suport pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul companiei;
- vei beneficia de un sistem de recompensare pe masura performantelor tale.

Te poti adresa echipei noastre direct, deschis, oricand si vei primi raspunsul nostru imediat.

DESCRIEREA FIRMEI

Marketing Research
ISRA Center este o companie organizata astfel incat sa ofere posibilitatea dezvoltarii sale odata cu angajatii sai.
Echipa companiei ISRA Center constituita din specialisti dispunand de o experienta nepretuita in domeniul cercetarii de piata, ofera prin flexibilitate, dinamism si dedicare solutii de succes garantate.
A fi primul, a fi cel mai bun si a fi profitabil sunt principiile de baza ale managementului nostru.
Succesul echipei coordonata de un management eficient este masurat prin rezultatele creativitatii, autonomiei si abilitatii de a descoperi noi solutii, de a dezvolta noi idei si de a oferi noi servicii.

www.isracenter.com