Farmacist Specialist - Bucuresti

INTERBRANDS Marketing & Distribution SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste documentatia necesara introducerii produselor noi pe piata;
- verificarea conditiilor de depozitare;
- se asigura ca produsele importate sunt insotite de toate documentele necesare (certificate de conformitate, de calitate,etc)
- se asigura ca produsele sunt livrate in conditii optime si respecta termenul de valabilitate

CERINTE

Cerinte eliminatorii:
- Licentiat al FACULTATII DE FARMACIE
- ATESTAT de libera practica

Alte cerinte:
- cunoasterea legislatiei in vigoare specifica domeniului
- bune abilitati de comunicare
- orientare catre rezultate
- abilitati de lucru in echipa
- abilitati de organizare si planificare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

SC INTERBRANDS Marketing & Distribution S.A. este cea mai mare companie de distributie din Romania (cu o cifra de afaceri in anul 2007 de 1.4 miliarde USD ), partener si distribuitor unic al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, Vodafone, British American Tobacco, etc.

Echipa Interbrands este pro-activa, orientata spre rezultate si ambitioasa, cu inalte standarde de calitate; la noi increderea si angajamentul provin din pasiune si implicare.

Performanta companiei a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa INTERBRANDS.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!