Farmacist calitate

SC FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de respectarea Regulilor de buna practica de distributie en-gros a medicamentelor aprobate de Ministerul Sanatatii Publice prin ordinul nr. 892/2006,in depozitul din Bucuresti si in depozitele din zona est a tarii.

CERINTE

- experienta de minim 2 ani intr-un depozit de medicamente;
- absolvent al Facultatii de farmacie (cursul de specilist in asigurarea/ managementul calitatii constituie un avantaj);
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate pentru deplasari frecvente (max. 40% );
- cunostinte PC ( Word, Excel);
- cunostinte de limba engleza;
- domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

· Salariu motivant;
· Mediu de lucru profesionist si competitiv;
· Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.