farmacist / asistent farmacie

TERAPIA FARM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica nevoile pacientilor si face recomandari
Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor
Elibereaza retete compensate si gratuite
Administreaza stocurile si isi asuma gestiunea colectiva impreuna cu tot personalul din farmacie
Efectueaza si transmite comenzi
Mentine relatia cu furnizorii
Monitorizarea permanenta si constanta a indicatorilor de productivitate a vanzarilor pe farmacie, in sensul eficientizarii activitatii comerciale a acesteia
Centralizarea retetelor gratuite si compensate (pregatire pentru predare la casa de asigurari)

CERINTE

Studii de specialitate - certificat de membru
Aspect fizic placut, abilitati de comunicare si relationare, atitudine pozitiva,
Persoana dinamica, responsabila.
CV cu fotografie

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salariu se discuta la interviu
Bonusuri in functie de performante

DESCRIEREA FIRMEI

Comercializarea produselor farmaceutice