Farma - National Sales Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profitabilitatea
Accentul pus pe produsele promovate curente
planul periodic
Clasificarea clientilor in functie de potential si - dezvoltarea planului de actiune
conducerea, indrumarea si motivarea unei echipe de
Reprezentanti Medicali, instruirea si sprijinirea acestora in stabilirea de relatii cu clientii, planificarea si gestionarea dezvoltarii activitatilor de vanzari, pentru a garanta faptul ca personalul se dezvolta si ca resursele sunt utilizate in mod eficient, iar obiectivele sunt atinse.

CERINTE

Experienta vanzari farma de minim 5 ani
Experienta de management de minim 3 ani
Orientare catre standarde de lucru si rezultate superioare
Business awareness si orientare catre client
Implicare si atitudine proactiva
Leadership
Dezvoltarea subordonatilor
Stabilirea unor directii clare de actiune
Judecata/decizie si asumarea riscului
Gandire analitica si pragmatica

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala, salariu conform pozitiei in piata si bonus bazat pe performante profesionale, Masina, Laptop, Telefon