Facturare, suport clienti

PRINTMAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea comenzilor de la clienti prin telefon, e-mail, fax;
- asistarea clientului in elaborarea comenzii, prin furnizarea de informatii privind caracteristicile produselor, sugerarea produselor adecvate cererii, inlocuirea produselor fara stoc suficient;
- emiterea de facturi si transmiterea la punctele de pregatire a marfii;
- comunica problemele ivite in comenzi clientilor, reprezentantilor de vanzari si celor din aprovizionare;
- operatiuni de casierie;

CERINTE

- studii medii absolvite, de preferat economice;
- cunostinte foarte bune operare PC (Word, Excel, Internet);
- experienta minim 1 an intr-un post similar;
- cunostinte de contabilitate primara (constituie avantaj lucrul intr-un program de contabilitate);
- persoana deschisa, receptiva la nou, atenta la detalii, promptitudine in rezolvarea problemelor.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru dinamic, competitiv
Conditii de munca bune

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu consumabile tipografice.