Facility Manager

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea si coordonarea activitatilor administrative ale societatilor : curatenie, intretinere si reparatii, paza si
acces, aprovizionare tehnico materiala si de protocol,
achizitionarea de materii prime si materiale, inventarierea periodica a mijloacelor fixe.
Identificarea si negocierea contractelor de prestari
servicii externalizate ale societatii;
transport personal, paza si control acces, curatenie, catering etc.

Coordonarea, organizarea si supravegherea activitatilor de managementul proprietatii:curatenia spatiilor comune si a incaperilor,amenajarea si intretinerea spatiilor verzi si cele tehnice, amenajari interioare, reparatii, urmarirea si eficientizarea consumurilor de energie, operarea si intretinerea sistemului de incalzire si ventilatie, receptie- secretariat , facturare, activitati de paza si protocol, prevenirea si stingerea incendiilor, administrarea parcului auto.Elaborarea strategiei si planurior pe termen mediu si lung pentru realizarea targetului societatii, stabilirea bugetelor pe puncte de lucru si urmarirea realizarii lor,inventarierea periodica a mijloacelor fice, obiectelor de inventar si a marfurilor in punctele de lucru din tara, activitati de marketing si promovare a serviciilor, verificare si controlul in teritoriu.

CERINTE

- experienta in conducerea unei echipe pentru diverse activitati administrative: curatenie, intretinere tehnica, reparatii, aprovizionare, paza si acces personal;

BENEFICII OFERITE

Organizarea si coordonarea activitatilor administrative,
Aprovizionare, comunicatii, IT,echipamente si masini speciale, inventare, protectia muncii, paza contra incendiilor, paza si control acces, transport personal
Achizitii de materii si materiale tehnice specifice activitatii, echipamentede protectie, echhipamente de lucru si consumabile, autoturisme.
Organizare parc auto: supravegherea si intretinerea parcului auto, achizitii de piese de schimb, supravegherea consumului de carburant,reparatii si garantii,evidenta politelor de asigurare.

DESCRIEREA FIRMEI

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at