FACILITY MANAGER

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Raspunde de intretinerea, reparatia si mentenanta cladirilor si sitemelor din patrimonial imobiliar · Coordoneaza si controleaza activitatea departamentului administrativ al companiei
· Intocmeste programele de control, probe, intretinere si reparatii pentru cladiri si echipamente ale companiei
· Gestioneaza relatiile cu furnizorii de utilitati din retelele publice, inclusiv contractele de furnizare si facturare a consumurilor aferente
· Raspunde de inchirierea si administrarea contractelor de intretinere pentru cladiri si echipamente cu firme si personal specializat
· Intocmeste si gestioneaza bugetul cheltuielilor aferente activitatilor administrative

CERINTE

- studii superioare absolvite;
- experienta relevanta in administrarea de cladiri comerciale de birouri si/sau de depozitare;
- cunostinte de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Pluri Consultants recruteaza acum pentru unul dintre clientii sai, lider national pe piata de electronice si electrocasnice, postul de FACILITY MANAGER