F&A Team Leader

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza echipele de Accounts Payble, Receivable si General Ledger;
Introduce facturile in SAP/Oracle;
Monitorizeaza si clarifica facturile "in asteptare";
Se asigura ca platile sunt facute in timp util;
Asigura comunicarea cu furnizorii.

CERINTE

Cunostinte de Accounts Payble/Receivable si General Ledger;
Engleza avansat;
Germana sau alta limba de circulatie europeana;
Experienta de manager;
Responsabil;
Orientat spre rezolvarea problemelor;
Bune abilitati de comunicare;
Jucator de echipa;
Flexibil;
Cunostinte PC: Ms Excel;
Cunostinte SAP/Oracle - preferabil.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.