External Relationship Manager (ER Manager)

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea retelei de leaderi de opinie in vederea dezvoltarii favorabile a programelor in domeniul medical.
Organizarea si coordonarea echipei din subordine (ER Executives)

CERINTE

- Absolventi de studii medicale (medicina, farmacie, chimie, biologie, biochimie)
- Minimum 2 ani de experienta in domeniul medical
- Cunostinte de operare PC (MS - Office)
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu
- Permis de conducere categoria B
- Persoana riguroasa, entuziasta, creativa
- Excelente abilitati de comunicare si colaborare, responsabilitate, flexibilitate si abilitate de a raspunde la cerinte multiple
- Proactiv, orientat catre obtinerea rezultatelor, organizat.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie dinamica
Pachet salarial motivant
Instrumente de lucru: masina, telefon, laptop
Programe de pregatire profesionala

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru o companie multinationala de direct marketing.