Experti IT pentru proiecte in Marea Britanie, Belgia, Germania, Olanda, Danemarca, Suedia

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participarea la proiecte IT din Marea Britanie, Germania, Belgia, Danemarca, Suedia, Olanda
- coordonarea unor proiecte de dezvoltare din afara
- asigurarea expertizei tehnice necesare in echipa client
- integrarea in echipa firmei contractoare

CERINTE

- experienta IT de peste 5 ani
- experiente de peste 2 ani in tehnologia aleasa
- participarea la cel putin 2 proiecte reprezentative in domeniu
- cunoasterea unei limbi straine la nivel avansat
- bune abilitati de comunicare si relationare intr-un mediu multinational

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa de profesionisti
- pachet salarial peste media nationala si oportunitati reale de dezvoltare profesionala
- atmosfera occidentala de lucru, in cadrul unor echipe de persoane cu inalta calificare
- lucru la standarde de calitate dovedite

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management, specializata in conducerea proiectelor de schimbare.

In cadrul misiunilor noastre de consultanta in dezvoltare organizationala, clientii nostri ne solicita sa realizam recrutari pentru pozitii de top si middle-management, cat si pentru pozitii de experti sau tehnicieni.

Clientii nostri sunt companii multinationale sau firme romanesti aflate in plina crestere, din domeniul productiei industriale, ingineriei, comertului si distributiei.