Experti asistenti implementare tehnica proiect

Agentia Nationala pentru Romi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectul : 'Impreuna pentru o societate mai buna', finantat de catre Uniunea Europeana si Guvernul Romaniei, in cadrul Programului Operational Dezvoltarea Resurselor Umane, implementat de Agentia Nationala pentru Romi, organizeaza o selectie pentru: experti asistenti implementare tehnica proiect.

Posturile sunt pentru Bucuresti, pentru o perioada de 20 de luni si este full time.

CERINTE

Studii superioare sau studii medii, cunostinte/experienta privind incluziunea sociala; grupurile dezavantajate, cunoasterea limbii engleze si experienta de lucru in domenii similare reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant.
Persoanele interesate pot trimite CV-urile in limba romana la adresa de e-mail: ederbogatu@gmail.com, pana in data de 29.08.2009.

Persoanele selectate vor fi invitate la interviu

Proiectul : “Impreuna pentru o societate mai buna”, finantat de catre Uniunea Europeana si Guvernul Romaniei, in cadrul Programului Operational Dezvoltarea Resurselor Umane, implementat de Agentia Nationala pentru Romi