Expert realizare pagini web

Romanian Angel Appeal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fundatia Romanian Angel Appeal recruteaza in vederea angajarii personal pentru proiectul: “Femei pentru femei - Program national de calificare si acreditare a femeilor in ocupatia de baby-sitter” cofinantat din Fondul Social European prin Programul Operational Sectorial pentru Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013 – „Investeste in oameni!”, Axa prioritara 6 „Promovarea incluziunii sociale”, Domeniul major de interventie 6.3 „Promovarea egalitatii de sanse pe piata muncii”.

Ocupantul postului va realiza pagina de Internet a proiectului in concordanta cu specificatiile
comunicate de catre managerul de proiect.
Contract individual de munca cu timp partial, durata determinata 2 luni.

CERINTE

- Studii liceale terminate
- Experienta relevanta in domeniul dezvoltare-design si administrare web
- Portofoliu relevant de pagini de internet realizate

Potentialii candidati sunt rugati sa depuna o aplicatie completa constand in:
- Curriculum vitae in format Europass in limba romana care sa contina si specificatia postului vizat, precum si includerea in CV a link-urilor catre paginile de Internet realizate;
- Copii scanate dupa diplomele, atestatele si certificatelele de absolvire care atesta informatia continuta in CV si conformitatea cu cerinte postului;
- Scrisoare de intentie.

Fundatia Romanian Angel Appeal (Apelul Ingerului Roman) este o organizatiei non-profit infiintata in anul 1991, acreditata ISO 9001:2008, care deruleaza in prezent Proiectul „Femei pentru femei” – Program national de calificare si acreditare a femeilor in ocupatia de baby-sitter, finantat de Fondul Social European, in cadrul Programul Operational Sectorial pentru Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013 Axa prioritara 6 „Promovarea Incluziunii Sociale” Domeniul major de interventie 6.3. „Promovarea egalitatii de sanse pe piata muncii”.